Versoepeling maatregelen in de praktijk

We zijn blij om de eerste versoepeling van de genomen maatregelen aan jullie te kunnen vertellen:

  • Een vroege echo is, indien gewenst, weer mogelijk.
  • De afgelopen tijd belden we jullie op nadat je een controle had gehad op de praktijk. We zullen nu proberen om zoveel mogelijk vragen, klachten en informatie al tijdens de controle te bespreken. Hierbij proberen we wel de 1,5 meter afstand zo goed mogelijk te waarborgen. Daarnaast proberen we de duur van de controle maximaal 10 minuten te laten zijn. Hierdoor is de kans kleiner dat je een andere cliënt treft op de praktijk en hebben wij tijd om tussendoor de spreekkamer te desinfecteren.
  • In het kraambed komen we weer 1 keer op kraamvisite. De andere visites doen we telefonisch. Mocht er een reden zijn dat we vaker op visite moeten komen, dan doen we dat uiteraard.

Voor verdere informatie kijk op het corona gedeelte van onze website.

 

Deel:

Related Posts

Singelloop 1 oktober

Komende zondag (1 oktober) vindt de Singelloop plaats. Een deel van de stad is daardoor minder goed bereikbaar, of met een omweg. Afhankelijk van waar je

NIEUW! Workshop babyverzorging

Tijdens de workshop Babyverzorging leren jullie alles over de dagelijkse verzorging van jullie (toekomstige) baby. Hierbij kan je denken aan het verschonen van luiers, aan-