Vanaf 3 januari hartjesspreekuur op de praktijk

Wil je een keer extra naar het hartje van je baby luisteren en ben je tussen de 14 en 20 weken zwanger? Kom dan naar ons hartjesspreekuur!

Je hoeft hier geen afspraak voor te maken, je wordt gezien op volgorde van binnenkomst en je mag zo vaak komen als je wilt. Het hartjesspreekuur is alleen bedoeld om even naar het hartje van je kindje te komen luisteren.

Wanneer je vragen en/of klachten wilt bespreken, kun je hiervoor beter een aparte afspraak maken. Neem daarvoor contact op met onze assistentes of de dienstdoende verloskundige.

Het hartjesspreekuur is elke maandag en donderdag tussen 16:45 en 17.00 uur, locatie Breedstraat.

 

 

 

 

Deel:

Related Posts

Sinterkerst & Nieuw

Dinsdagmiddag 5 december vieren wij Sinterkerst & Nieuw en zijn wij in de middag niet bereikbaar op ons 030 nummer. Uiteraard zijn we wel bereikbaar

Breedstraat Bevalcursus 2.0.

Met veel plezier en trots gaan we ook in 2024 door met het aanbieden van de cursus. En wel een vernieuwde en verbeterde 2.0 versie.

NIEUW! Workshop babyverzorging

Tijdens de workshop Babyverzorging leren jullie alles over de dagelijkse verzorging van jullie (toekomstige) baby. Hierbij kan je denken aan het verschonen van luiers, aan-